Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZatrzymaj Start Przewiń w lewo Przewiń w prawo

Aktualności

zdjęcie aktualności PL

Polski sektor farmaceutyczny wraca do Indii

Narodowe stoisko informacyjno-promocyjne Polski zorganizowane zostanie drugi rok z rzędu na kluczowej imprezie sektora farmaceutycznego w Azji Południowej - CPhI India. Wydarzenie targowe odbędzie się w dniach 26-28 listopada 2019 r. w Greater Noida (Narodowy Region Stołeczny Delhi).
Przemysł farmaceutyczny, Biotechnologia, Farmacja i biotechnologia | 14.11.2019 13:32
biotech.trade.gov.pl

Polska na BIO International Convention 2019

Drugi rok z rzędu Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH) zorganizuje narodowe stoisko informacyjno-promocyjne na kluczowej imprezie sektora biotechnologicznego na świecie - BIO International Convention. W amerykańskiej Filadelfii zaprezentuje się także liczna grupa polskich przedsiębiorców.
Biotechnologia, Przemysł farmaceutyczny, Farmacja i biotechnologia | 31.05.2019 15:58
biotech.trade.gov.pl

Targi BIO ASIA TAIWAN - ZBH w Tajpej zaprasza polskie firmy do udziału w wydarzeniu

W dniach 24-28 lipca 2019 r. w stolicy Tajwanu, Tajpej, odbędzie się Międzynarodowa Konferencja oraz Targi Bio Asia Taiwan, które zgromadzą przedstawicieli biotechnologii i farmacji oraz inwestorów z Ameryki Północnej, Europy i Azji.
Biotechnologia, Przemysł farmaceutyczny, Farmacja i biotechnologia | 21.05.2019 12:55
biotech.trade.gov.pl

Misja Gospodarcza POLSKA - UKRAINA MEDYCYNA I BIOTECHNOLOGIA

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Misji Gospodarczej POLSKA - UKRAINA MEDYCYNA I BIOTECHNOLOGIA, która odbędzie się w Kijowie w dniu 12 czerwca 2019 r.
Biotechnologia, Farmacja i biotechnologia, Zdrowie i medycyna | 07.06.2019 09:06
biotech.trade.gov.pl

Wydarzenia

zdjęcie mainbox wydarzenia PL

Kalendarz wydarzeń

Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą targów i konferencji, na których, w ramach Branżowego Programu Promocji branży biotechnologicznej i farmaceutycznej, zostaną zorganizowane polskie stoiska informacyjno-promocyjne.
Biotechnologia, Przemysł farmaceutyczny, Farmacja i biotechnologia | 14.11.2019 13:34
branżowy program promocji, biotechnologia, farmaceutyka, targi, konferencje, stoiska informacyjno-promocyjne, 2018, 2019, middle east pharma cold chain congress, dubaj, zea, cphl china, bioph china, szanghaj, chiny, cphl india, bioph india, ned delhi, mumbaj, indie, india pharma, gandhinagar, gujarat, ipheb cphl, ipheb russia, pharma, sankt petersburg, rosja, bio international convention, filadelfia, usa


Nowości


zdjęcie mainbox felietony PL

Biotechnologia i farmaceutyka: Newsletter nr 7 (VII-IX 2019)

Zapraszamy do zapoznania się z siódmym wydaniem newslettera Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu dla branży biotechnologicznej i farmaceutycznej.
Przemysł farmaceutyczny, Biotechnologia, Farmacja i biotechnologia | 30.09.2019 14:35

Biotechnologia i farmaceutyka: Newsletter nr 6 (IV-VI 2019)

Zapraszamy do zapoznania się z szóstym wydaniem newslettera Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu dla branży biotechnologicznej i farmaceutycznej.
Przemysł farmaceutyczny, Biotechnologia, Farmacja i biotechnologia | 30.09.2019 11:36