Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuRuszyły targi India Pharma 2018

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-02-16 13:37:52
targi, bangalore, indie, india pharma, 2018, polskie stoisko narodowe, branża farmaceutyczna, farmaceutyka, biotechnologia, sprzęt medyczny, sprzęt laboratoryjny, polska agencja inwestycji i handlu, paih, branżowy program promocji, bpp, biotechnologia i farmaceutyka, briefing dla mediów

W Bangalore (Indie) ruszyła 3. edycja targów India Pharma - jednej z największych imprez branży farmaceutycznej, sprzętu medycznego oraz biotechnologii w Indiach. Polskie stoisko informacyjno-promocyjne na targach organizowane jest przez PAIH w ramach Branżowego Programu Promocji "Biotechnologia i farmaceutyka".

Odbywające się w dniach 15-17 lutego 2018 r. targi India Pharma stanowią platformę dyskusji oraz spotkań dla firm i instytucji reprezentujących branże farmaceutyczną i biotechnologiczną. Impreza organizowana przez Departament Farmaceutyków Ministerstwa Chemikaliów i Nawozów Indii oraz Federację Izb Przemysłowych i Handlowych Indii (FICCI) odbywa się pod hasłem: "Accessible, Affordable & Quality Healthcare for All".

 

W drugim dniu targów na stoisku informacyjno-promocyjnym odbył się briefing dla przedstawicieli lokalnych mediów oraz reprezentantów ww. sektorów z Indii oraz z zagranicy.

 

- Widzimy duże zainteresowane innowacyjnych firm indyjskich z branży farmaceutycznej i biotechnologicznej, objawiające się w bardzo konkretnych propozycjach współpracy biznesowej z polskimi partnerami. Jesteśmy przekonani, że potencjał i możliwości tego ogromnego rynku zostaną odkryte szeroko przez polskie firmy - podkreślił prowadzący briefing prof. Tadeusz Pietrucha.

 

 

Stoisko cieszy się dużym zainteresowaniem lokalnych przedsiębiorców oraz przedstawicieli organizacji farmaceutycznych ze stanu Karnataka oraz z pozostałych części Indii. W trakcie pierwszych dwóch dni targów, stoisko PAIH odwiedzone zostało m.in. przez Ministra Chemikaliów i Nawozów Indii - Ananth Kumara, Sekretarza Departamentu Farmaceutyków Ministerstwa - Sudhansh Panta, a także przedstawicieli brytyjskiego Departamentu Handlu Międzynarodowego.