Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuBiotechnologia i farmaceutyka: Nowy konkurs w ramach poddziałania 3.3.3 - Go to Brand

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-03-14 15:43:48
konkurs, poddziałanie 3.3.3, go to brand, polska agencja rozwoju przedsiębiorczości, parp, nabór, dofinansowanie projektów, wsparcie mśp w promocji marek produktowych, branża biotechnologiczna, branża farmaceutyczna, biotechnologia i farmaceutyka, rynki perspektywiczne, branżowe programy promocji, marka polskiej gospodarki

W dniu 4 kwietnia 2018 r. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości uruchomi kolejny nabór na dofinansowanie projektów w ramach poddziałania 3.3.3: Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych - Go to Brand. O dofinansowanie starać mogą się również przedsiębiorcy z branż biotechnologicznej i farmaceutycznej.

Wnioski o dofinansowanie należy złożyć drogą elektroniczną w dniach 4 kwietnia-8 maja br.

 

W ramach poddziałania 3.3.3 PO IR dofinansowanie mogą otrzymać przedsiębiorcy realizujący projekty dotyczące uczestnictwa w działaniach objętych programem promocji o charakterze ogólnym na wskazanych rynkach perspektywicznych i/lub uczestnictwa w działaniach promocyjnych przewidzianych w branżowych programach promocji, w celu promowania marek produktowych (wyrobów/usług), które mają szansę stać się markami rozpoznawalnymi na rynkach zagranicznych oraz promowania Marki Polskiej Gospodarki.

 

W celu uzyskania dokładnej informacji na temat warunków i zasad dot. konkursu zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją dostępną na stronie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.