Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuRelacja z targów IPhEB Russia 2018

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-04-12 15:56:34
targi, ipheb russia, polskie stoisko, branżowy program promocji, bpp, biotechnologia i farmaceutyka, branża farmaceutyczna, farmaceutyka, biotechnologia, sprzęt medyczny, stoisko informacyjno-promocyjne, briefing prasowy, polski sektor biotechnologii i farmaceutyki, polska agencja inwestycji i handlu, paih, zagraniczne biuro handlowe w moskwie, zbh moskwa, 2018, sankt petersburg, rosja

Trwające w Sankt Petersburgu targi IPhEB Russia 2018 stanowią kolejne wydarzenie, na którym polska branża biotechnologii i farmaceutyki promowana jest poprzez stoisko informacyjno-promocyjne organizowane przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu.

W drugim dniu targów na polskim stoisku zorganizowany został briefing prasowy, na którym obecny ekspert, prof. Tadeusz Pietrucha zaprezentował charakterystykę polskiego sektora biotechnologii i farmaceutyki.

 

W targach IPhEB Russia 2018 udział bierze około 110 wystawców z 15 krajów. Wśród wystawiających się firm są także Zakłady Farmaceutyczne "Unia".

 

 

W ramach dziewięciu Branżowych Programów Promocji realizowanych przez PAIH, na rynku rosyjskim zaplanowana także jest organizacja polskich stoisk informacyjno-promocyjnych na targach branży maszyn i urządzeń, części samochodowych i lotniczych oraz branży moda polska.

 

W planach PAIH zaplanowane jest także otwarcie Zagranicznego Biura Handlowego w Moskwie.

 

- Polskie firmy zainteresowane inwestowaniem i relacjami handlowymi z Rosją będą mogły już wkrótce skorzystać ze wsparcia na rynku rosyjskim ze strony naszego zagranicznego biura handlowego, które w połowie 2018 roku zostanie otwarte w stolicy Federacji Rosyjskiej - zapowiedział prezes PAIH, Tomasz Pisula w ostatniej rozmowie z Polską Agencją Prasową.