Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolskie stoisko na Middle East Pharma Cold Chain Congress

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-04-17 12:45:32
kongres farmaceutyczny, middle east pharma cold chain congress, polskie stoisko, branżowy program promocji, bpp, biotechnologia i farmaceutyka, branża farmaceutyczna, farmaceutyka, biotechnologia, stoisko informacyjno-promocyjne, polski sektor biotechnologii i farmaceutyki, polska agencja inwestycji i handlu, paih, zagraniczne biuro handlowe w dubaju, zbh dubaj, 2018, dubaj, zea

Rozpoczęła się piąta edycja Kongresu farmaceutycznego w Dubaju, na którym zostało zorganizowane przez PAIH polskie stoisko informacyjno-promocyjne.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu została partnerem 5. edycji dorocznego Kongresu Middle East Pharma. Pierwszego dnia wydarzenia w ramach głównego programu swoje wystąpienie miał ekspert w dziedzinie biotechnologii i farmaceutyki, Profesor Tadeusz Pietrucha, który nakreślił gościom mechanizm promocji i wsparcia działalności proeksportowej polskich firm oraz scharakteryzował polski sektor biotechnologii i farmaceutyki.

 

Bliski Wschód, a w szczególności rejon Zatoki Perskiej cieszy się wielkim zainteresowaniem polskich firm z dziedziny biotechnologii i farmaceutyki, które upatrują w nim olbrzymi potencjał biznesowy.

 

 

Obecność PAIH na Kongresie wsparli także przedstawiciele Zagranicznego Biura Handlowego w ZEA, Moneer Faour oraz Michał Bakuła.

 

W Kongresie Middle East Cold Chain Pharma w ramach poddziałania 3.3.3.: Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych - Go To Brand, uczestniczy także polska firma z sektora farmaceutycznego, Zakłady Farmaceutyczne Unia.

 

Polskie stoisko informacyjno-promocyjne organizowane jest przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu w związku z realizacją Branżowego Programu Promocji "Biotechnologia i farmaceutyka" w ramach poddziałania 3.3.2: Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.