Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuBio Forum 2018 - 23-24 maja 2018

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-05-16 13:08:42
bio forum, łódź, polska, biotechnologia, branża biotechnologiczna, 2018, ministerstwo przedsiębiorczości i technologii, ministerstwo nauki i szkolnictwa wyższego, polski fundusz rozwoju, pfr, polska agencji inwestycji i handlu

Już po raz kolejny w Łodzi odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń branży biotechnologicznej w naszym kraju - Bio Forum 2018. W dniach 23-24 maja 2018 r. o rozwoju biotechnologii w Polsce dyskutować będą przedsiębiorcy, naukowcy oraz przedstawiciele administracji rządowej.

Dwudniowa impreza składać będzie się z szeregu paneli dyskusyjnych zainaugurowanych tzw. sesją prezydencką, w której udział wezmą m.in. przedstawiciele Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Polskiego Funduszu Rozwoju. W sesji zaplanowany jest także udział przedstawiciela Zarządu Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, w którym zaprezentowane zostaną m.in. założenia programu wsparcia polskich przedsiębiorstw z branży biotechnologicznej i farmaceutycznej w latach 2018-2019.

 

Serdecznie zapraszamy do śledzenia relacji na stronie wydarzenia.

 

 

Tegoroczne Bio Forum odbędzie się pod honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.