Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuBIO International Convention w Bostonie - udział polskiego sektora biotechnologicznego i farmaceutycznego

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-05-30 12:30:42
bio international convention, boston, lista firm, polski sektor biotechnologiczny i farmaceutyczny, branża biotechnologiczna, branża farmaceutyczna, polskie firmy, bpp, biotechnologia i farmaceutyka, polska agencja inwestycji i handlu, paih, polskie stoisko narodowe, stoisko informacyjno-promocyjne, briefing prasowy, global innovation hub, spotkania biznesowe, one-on-one partnering, usa, 2018

Już wkrótce na jednej z najważniejszych imprez branży biotechnologicznej i farmaceutycznej na świecie swoją ofertę zaprezentuje grupa polskich firm oraz instytucji naukowych. Zapraszamy do zapoznania się z listą polskich uczestników.

W związku z realizacją Branżowego Programu Promocji "Biotechnologia i farmaceutyka" Polska Agencja Inwestycji i Handlu zorganizuje na BIO International Convention narodowe stoisko informacyjno-promocyjne mające na celu promocję polskiej branży biotechnologii i farmaceutyki.

 

Stoisko PAIH: 1800

 

W ramach udziału PAIH przewidywana jest organizacja briefingu prasowego prezentującego stan polskich sektorów biotechnologii i farmaceutyki. Briefing odbędzie się w dniu 6 czerwca (środa) o godz. 12:30 na polskim stoisku narodowym.

 

W tym samym dniu, Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprezentuje także potencjał inwestycyjny Polski na Global Innovation Hub - serii prezentacji wygłaszanych przez przedstawicieli regionów oraz państw biorących udział w wydarzeniu.

 

Zapraszamy także do zapoznania się z listą polskich uczestników, którzy w dniach 4-7 czerwca wezmą udział w tegorocznej edycji imprezy:

 

 

W ramach BIO International Convention uczestnicy mają także możliwość skorzystania z systemu umawiania spotkań biznesowych One-on-One Partnering.