Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPółmetek BIO oraz Polish Science and Innovation Night

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-06-06 16:27:47
bio international convention, polskie stoisko narodowe, branżowy program promocji, bpp, biotechnologia i farmaceutyka, branża farmaceutyczna, farmaceutyka, biotechnologia, stoisko informacyjno-promocyjne, briefing prasowy, polska agencja inwestycji i handlu, paih, 2018, boston, usa, polish science and innovation night, global innovation hub, spotkania biznesowe, one-on-one partnering

W 25. edycji największego wydarzenia branży biotechnologicznej na świecie, udział bierze 1800 wystawców z ponad 70 krajów.

Pierwsze dni targów upłynęły pod znakiem licznych spotkań biznesowych organizowanych na polskim stoisku narodowym w ramach "One-on-One Partnering". Potencjał polskiego sektora biotechnologicznego prezentowany jest gościom także przez obecnego na stoisku eksperta - prof. Tadeusza Pietruchę.

 

 

Wieczorem 5 czerwca, wspólnie z Fundacją Kościuszkowską oraz Ambasadą RP w Waszyngtonie, PAIH zorganizowała wieczór networkingowy "Polish Science and Innovation Night". W wydarzeniu udział wzięli: z ramienia organizatorów - Marek Skulimowski (Prezes Fundacji Kościuszkowskiej) oraz Grażyna Żebrowska (Ambasada RP w Waszyngtonie), a także przedstawiciele polskich firm biorących udział w BIO, przedstawiciele świata nauki i biznesu z Bostonu, zagraniczni przedsiębiorcy, polscy studenci z Uniwersytetu Harvarda oraz Massachusetts Institute of Technology (MIT).

 

W dniu 6 czerwca na polskim stoisku zorganizowany zostanie briefing prasowy dot. branży biotechnologicznej i farmaceutycznej w Polsce. W tym samym dniu PAIH zaprezentuje potencjał inwestycyjny Polski na "Global Innovation Hub" - serii prezentacji państw biorących udział w BIO International Convention.

 

Polskie stoisko informacyjno-promocyjne na targach organizowane jest w związku z realizacją przez PAIH Branżowego Programu Promocji "Biotechnologia i farmaceutyka" w ramach poddziałania 3.3.2: Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.