Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolskie stoisko na CPhI w Szanghaju

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-06-12 14:43:34
cphi china, polskie stoisko, branżowy program promocji, bpp, biotechnologia i farmaceutyka, branża farmaceutyczna, farmaceutyka, biotechnologia, stoisko informacyjno-promocyjne, materiały promocyjne, materiały audiowizualne, briefing prasowy, polska agencja inwestycji i handlu, paih, china pharma week, 2018, szanghaj, chiny

W dniach 20-22 czerwca 2018 r. odbędzie się kolejna edycja CPhI China - jednego z ważniejszych wydarzeń sektora biotechnologii i farmaceutyki na kontynencie azjatyckim.

Tegoroczne CPhI w Chinach odbędzie się w dniach 20-22 czerwca i towarzyszyć będzie mu także druga edycja China Pharma Week. Na targach będzie można zobaczyć ponad 3000 wystawców z ponad 100 krajów.

 

W związku z realizacją Branżowego Programu Promocji "Biotechnologia i farmaceutyka" Polska Agencja Inwestycji i Handlu przygotuje stoisko informacyjno-promocyjne, na którym zaprezentowany zostanie polski sektor biotechnologiczny oraz farmaceutyczny.

 

W trakcie imprezy zorganizowany zostanie briefing prasowy dla przedstawicieli lokalnej prasy i mediów branżowych.

 

Przypominamy także o możliwości bezpłatnego przekazywania materiałów informacyjno-promocyjnych (katalogi, ulotki) oraz materiałów audiowizualnych (filmy).

 

Termin przekazywania materiałów do Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH): 15 czerwca 2018 r.

 

Adres do przesłania materiałów:

Polska Agencja Inwestycji i Handlu

ul. Bagatela 12

00-585 Warszawa

z dopiskiem "Branżowe Programy Promocji_CPhI CHINA"

 

Więcej informacji na temat CPhI China dostępnych jest na stronie internetowej wydarzenia.

 

W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat polskiego stoiska informacyjno-promocyjnego zachęcamy do kontaktu bezpośredniego: