Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPrezes PAIH: biotechnologia i farmaceutyka wśród kluczowych sektorów wspieranych na rynkach zagranicznych

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-06-18 10:42:24
biotechnologia i farmaceutyka, bioforum, tomasz pisula, prezes paih, eksport, rynki zagraniczne, targi, zagraniczne biura handlowe, mśp, biotechnologia, farmaceutyka, polska agencja inwestycji i handlu, paih, branżowy program promocji, bpp

Podczas BioForum - najważniejszej imprezy branżowej w Polsce, o roli wsparcia sektorów oraz potencjale biotechnologii i farmaceutyki mówił Tomasz Pisula - zapraszamy do obejrzenia rozmowy.

W wywiadzie dla portalu Biotechnologia.pl udzielonym w trakcie łódzkiego BioForum (23-24 maja 2018) prezes Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu wskazał, iż sektory biotechnologii i farmaceutyki pozostają jednymi z kluczowych obszarów wspieranych przez administrację rządową, także w obszarze wspierania działalności eksportowej ww. branż.

 

 

- Wspieramy sektory biotechnologii i farmaceutyki za pośrednictwem targów, sieci naszych biur handlowych oraz różnych forów biznesowych. (…) Chcielibyśmy, aby polskie firmy z sektora MŚP pozyskiwały kapitał z zachodu, sprzedawały za granicę swoje rozwiązania technologiczne, z drugiej strony, aby firmy duże przejmowały swoich konkurentów, partnerów i dokonywały fuzji i przejęć. Po trzecie - chcemy pomagać polskim firmom biotechnologicznym sprzedawać towary i usługi z całego świata - podkreślił prezes Tomasz Pisula.

 

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy!