Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolskie firmy farmaceutyczne nagrodzone przez PAIH

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-10-16 12:35:42
biotechnologia i farmaceutyka, sektor farmaceutyczny, nagrody paih, polska agencja inwestycji i handlu, paih, paih expo, i forum wsparcia polskiego biznesu za granicą, eksport, inwestycje zagraniczne

Podczas zorganizowanej w dniu 15 października 2018 r. Gali PAIH EXPO, Polska Agencja Inwestycji i Handlu nagrodziła wyróżniających się w 2018 r. eksporterów i inwestorów zagranicznych. Wśród nagrodzonych znaleźli się przedstawiciele sektora farmaceutycznego.

Gala PAIH EXPO zorganizowana została w związku z zaplanowanym na 25 października 2018 r. wydarzeniem PAIH EXPO - I Forum Wsparcia Polskiego Biznesu Za Granicą, które odbędzie się na stadionie PGE Narodowy.

 

Nagrody Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu przyznawane w kilku kategoriach powędrowały także do firm z branży farmaceutycznej. W kategorii "Ekspansja zagraniczna" nagrodzona została także firma Adamed, która w zeszłym roku zrealizowała największą polską inwestycje w Wietnamie.

 

Umowa nabycia pakietu kontrolnego wietnamskiego Dat Vi Phu Pharmaceutical JSC przez polską spółkę farmaceutyczną Adamed Group podpisana została w dniu 28 listopada 2017 r. To największa w historii polska inwestycja w Wietnamie - jej wartość wynosi aż 50 mln dolarów.

 

Laureatami nagród PAIH zostało 14 polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw. Zapraszamy do zapoznania się z pełną relacją z wydarzenia.