Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPromocja sektorów biotechnologicznego i farmaceutycznego na rynku indyjskim - targi CPhI India 2018

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-11-08 11:45:51
cphi india, polskie stoisko, branżowy program promocji, bpp, biotechnologia i farmaceutyka, branża farmaceutyczna, farmaceutyka, biotechnologia, stoisko informacyjno-promocyjne, briefing prasowy, materiały promocyjne, materiały informacyjno-promocyjne, polska agencja inwestycji i handlu, paih, zagraniczne biuro handlowe paih w mumbaju, zbh mumbaj, 2018, india expo centre, greater noida, indie

W dniach 12-14 grudnia 2018 r. Polska Agencja Inwestycji i Handlu zorganizuje narodowe stoisko informacyjno-promocyjne na targach branży biotechnologicznej i farmaceutycznej w Delhi - CPhI India.

CPhI India to szóste z kolei wydarzenie targowo-wystawiennicze, na którym zorganizowany zostanie polski stand informacyjno-promocyjny w ramach Branżowego Programu Promocji Biotechnologia i Farmaceutyka. Po targach w Rosji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, USA i Chinach, polski sektor biotech-farma po raz kolejny zaprezentuje się na rynku indyjskim (zobacz: Indyjski sektor farmaceutyczny i biotechnologiczny - podsumowanie targów India Pharma 2018).

 

Uczestnictwo w imprezie stanowić będzie także dogodną okazję do zaprezentowania działalności Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Mumbaju. Polscy przedsiębiorcy mogą liczyć na wsparcie placówki PAIH od połowy 2018 r.

 

 

Stoisko organizowane przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu: stand 17.A01.

 

W ramach targów Agencja zorganizuje także briefing prasowy dla przedstawicieli mediów oraz lokalnych instytucji otoczenia biznesu dot. działalności PAIH oraz stanu sektora biotechnologii i farmaceutyki w Polsce.

 

Tegoroczne CPhI India zorganizowane zostaną w dniach 12-14 grudnia 2018 r. w India Expo Centre (Greater Noida, Delhi NCR).

 

 

Informacja dla firm polskich zainteresowanych przekazaniem materiałów informacyjno-promocyjnych na targi CPhI India:

 

Termin przekazywania materiałów do Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH): 23 listopada 2018 r.

 

Adres do przesłania materiałów:

Polska Agencja Inwestycji i Handlu

ul. Bagatela 12

00-585 Warszawa

z dopiskiem "Branżowe Programy Promocji_CPhI India"

 

Więcej informacji na temat CPhI India dostępnych jest na stronie internetowej wydarzenia.

 

W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat polskiego stoiska informacyjno-promocyjnego zachęcamy do kontaktu bezpośredniego: