Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMiddle East Pharma Cold Chain Congress w Dubaju, 19-21 marca 2019 r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-01-10 12:17:54
middle east pharma cold chain congress, polskie stoisko, branżowy program promocji, bpp, biotechnologia i farmaceutyka, branża farmaceutyczna, farmaceutyka, biotechnologia, stoisko informacyjno-promocyjne, briefing prasowy, materiały promocyjne, materiały informacyjno-promocyjne, polska agencja inwestycji i handlu, paih, 2019, millenium airport hotel dubai, dubaj, zea, zjednoczone emiraty arabskie

Już po raz drugi Polska Agencja Inwestycji i Handlu zorganizuje narodowe stoisko informacyjno-promocyjne na odbywającym się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich kongresie Middle East Pharma Cold Chain Congress poświęconym tematyce "zimnego łańcucha dostaw" w sektorze farmaceutycznym.

Tematem przewodnim wydarzenia jest wyzwanie związane z zapewnieniem kontrolowanego łańcucha dostaw (cold chain) wykorzystywanego również przy transporcie różnego rodzaju produktów farmaceutycznych (leki, szczepionki).

 

Ze względu na udział licznych przedstawicieli sektorów medycznego i farmaceutycznego w wydarzeniu, Kongres stanowi także dogodną okazję do promocji firm nie zajmujących się stricte tematem "cold chain" a działających w ww. sektorach.

 

Więcej informacji na temat Kongresu na stronie internetowej wydarzenia.

 

Szósta edycja wydarzenia zorganizowana zostanie w hotelu Millenium Airport Hotel w Dubaju (ZEA) w dniach 19-21 marca br.

 

 

W związku z organizacją polskiego stoiska informacyjno-promocyjnego na Middle East Pharma Cold Chain Congress, Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza wszystkie zainteresowane firmy do:

 • Przesłania materiałów promocyjnych (katalogi, ulotki, prezentacje drukowane) dystrybuowanych na stoisku.

  Termin przesyłania materiałów: 22 lutego 2019 r.

  Adres:
  Polska Agencja Inwestycji i Handlu
  ul. Bagatela 12
  00-585 Warszawa
  z dopiskiem "Kongres Dubaj 2019"
   
 • Przesłania materiałów audiowizualnych (krótkie filmy w formacie .mp4, prezentacje multimedialne).

  Termin przesyłania materiałów: 8 marca 2019 r.

  Na adres: biotech@paih.gov.pl
   
 • Skorzystania ze strefy B2B na stoisku do organizacji spotkań biznesowych podczas Kongresu.

 

 

Do promocji za pośrednictwem stoiska zapraszamy także zainteresowane regiony i specjalne strefy ekonomiczne.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań dot. wydarzenia zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 22 334 98 78 lub adresem e-mail: biotech@paih.gov.pl.