Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolska na BIO International Convention w Filadelfii

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-03-04 12:38:49
bio international convention, polskie stoisko, branżowy program promocji, bpp, biotechnologia i farmaceutyka, branża farmaceutyczna, farmaceutyka, biotechnologia, stoisko informacyjno-promocyjne, materiały promocyjne, materiały audiowizualne, polska agencja inwestycji i handlu, paih, zagraniczne biuro handlowe w nowym jorku, zbh nowy jork, 2019, pennsylvania convention center, filadelfia, usa

Polska Agencja Inwestycji i Handlu oraz Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Nowym Jorku zapraszają polskie firmy z sektora biotechnologicznego i farmaceutycznego do skorzystania z możliwości związanych z organizacją narodowego stoiska informacyjno-promocyjnego podczas BIO International Convention, które odbędzie się w Filadelfii (USA) w dniach 3-6 czerwca 2019 r.

W związku z realizacją Branżowego Programu Promocji Biotechnologia i farmaceutyka, Polska Agencja Inwestycji i Handlu zorganizuje narodowe stoisko informacyjno-promocyjne na jednej z najważniejszych imprez branży biotechnologicznej i farmaceutycznej na świecie - BIO International Convention.

 

Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w stolicy stanu Pensylwania - Filadelfii w dniach 3-6 czerwca i zgromadzi (wg szacunków) około 1800 firm oraz ponad 16 tys. uczestników.

 

 

BIO International Convention to szereg wydarzeń odbywających się w jednym czasie a poświęconych branży biotechnologicznej i farmaceutycznej:

 • BIO Exhibition
 • BIO One-on-One Partnering (część networkingowa - spotkania B2B umawiane za pośrednictwem elektronicznej platformy)
 • Biotechnology Entrepreneurship Boot Camp
 • Education Sessions
 • Philadelphia Biotech Ecosystem Tours

 

Pełny program oraz lista wydarzeń znajduje się na oficjalnej stronie.

 

Polskie firmy zainteresowane udziałem mogą skorzystać z:

 • bezpłatnej wejściówki na BIO Exhibition (część wystawiennicza wydarzenia) przyznanej przez PAIH*

*UWAGA: w związku z ograniczoną liczbą wejściówek PAIH zastrzega sobie prawo przyznania limitowanej ich liczby dla każdej z firm. W przypadku dużego zainteresowania o przydziale wejściówek decydować będzie kolejność zgłoszeń.

 

Wejściówka upoważnia do zwiedzania BIO Exhibition, w tym uczestnictwa w BIO Exhibitor Hospitality Receptions (wtorek, 4 czerwca). Standardowy koszt wejściówki to 325 USD.

 • strefy B2B na stoisku PAIH
 • możliwości promocji własnych materiałów informacyjno-promocyjnych (katalogi, broszury, ulotki) oraz audiowizualnych (wideo) na stoisku

  Termin na przesłanie materiałów: 1 maja 2019 r.
   
 • udziału w wydarzeniach networkingowych (typu business mixer) i informacyjnych organizowanych przez PAIH i ZBH Nowy Jork w Filadelfii podczas BIO International Convention

 

Zainteresowane firmy zapraszamy do kontaktu z centralą PAIH: biotech@paih.gov.pl, 22 334 98 78 lub Zagranicznym Biurem Handlowym w Nowym Jorku.

 

Branżowy Program Promocji Biotechnologia i Farmaceutyka realizowany jest przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu w ramach poddziałania 3.3.2 "Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe - Marka Polskiej Gospodarki - Brand" Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (PO IR).

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Maski przemysłowe filtrujące FFP2

Mam do zaoferowania maski Polskiego producenta. Minimalna ilość zakupu - 1000 szt. Cena: 3....
Polska - Piszczac 2020-12-04 Dodał: Piotr Omelańczuk Budownictwo, Budownictwo i architektura, Produkcja mebli, Przemysł lotniczy i kosmiczny, Narzędzia mechaniczne Zobacz ofertę

Tworzenie drogerii internetowych

Specjalizujemy się z tworzeniu drogerii internetowych, przykład ostatniej drogerii: Drogeria Natur
Polska - Sokola 2020-11-27 Dodał: Łukasz Tomaszczyk Fotografia, Media i reklama, Przemysł farmaceutyczny Zobacz ofertę

Taśma z nadrukiem - Taśmy pakowe z nadrukiem - Hurt i Detal

Taśmy z nadrukiem dla Twojej firmy w ilościach hurtowych i detalicznych. Realizuje zamówienia w c...
Polska - WARSZAWA 2020-10-21 Dodał: Paweł Bednarski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert