Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolski sektor biotechnologiczny i farmaceutyczny rusza do ZEA

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-03-08 11:34:11
middle east pharma cold chain congress, polskie stoisko, lista firm, branżowy program promocji, bpp, biotechnologia i farmaceutyka, branża farmaceutyczna, farmaceutyka, biotechnologia, polskie firmy, stoisko informacyjno-promocyjne, polska agencja inwestycji i handlu, paih, zagraniczne biuro handlowe w dubaju, zbh dubaj, 2019, dubaj, zea, zjednoczone emiraty arabskie

Stoiska Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu oraz czterech polskich przedsiębiorców zaprezentują ofertę polskiego sektora biotechnologicznego i farmaceutycznego na zbliżającym się kongresie w Dubaju.

W wydarzeniu Middle East Pharma Cold Chain Congress (19-21 marca) udział wezmą polscy producenci suplementów diety oraz wyrobów medycznych - Global Pharma, Gofarm, Exim Pharma oraz Zakłady Farmaceutyczne Unia.

 

Udział Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w kongresie związany jest z realizowanym przez instytucję Branżowym Programem Promocji Biotechnologia i farmaceutyka zakładającym promocję ww. sektorów na wybranych rynkach perspektywicznych. Od 2017 r. w Dubaju działa także Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH, oferujące wsparcie dla polskich przedsiębiorców poszukujących kontrahentów na rynku ZEA.

 

- Z zadowoleniem obserwujemy wzrastające zainteresowanie ekspansją polskich marek na Emiraty, które są niezaprzeczalną bramą do rozwoju współpracy z krajami państw Półwyspu Arabskiego. To szczególnie budujące w kontekście rozpoczynającej się w przyszłym roku Światowej Wystawy EXPO 2020 w Dubaju, w której Polska weźmie udział. Do realizacji uczestnictwa Polski w EXPO 2020 zaangażowana jest PAIH. - wskazuje Moneer Faour, kierownik Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Dubaju.

 

Zbliżający się kongres to kolejna impreza branży okołomedycznej odbywająca się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich na przestrzeni ostatnich tygodni, w której prezentują się polscy przedsiębiorcy.

 

 

Na początku roku ponad 50 producentów sprzętu medycznego wzięło udział w targach Arab Health. Reprezentanci sektora biotechnologicznego i farmaceutycznego znad Wisły zaprezentowali się także na dorocznych targach Medlab 2019 oraz targach Arablab 2019.
Pliki do pobrania

Lista polskich firm - Middle East Pharma Cold Chain Congress
pdf | 1004.74 KB
Pobierz

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Maski przemysłowe filtrujące FFP2

Mam do zaoferowania maski Polskiego producenta. Minimalna ilość zakupu - 1000 szt. Cena: 3....
Polska - Piszczac 2020-12-04 Dodał: Piotr Omelańczuk Budownictwo, Budownictwo i architektura, Produkcja mebli, Przemysł lotniczy i kosmiczny, Narzędzia mechaniczne Zobacz ofertę

Tworzenie drogerii internetowych

Specjalizujemy się z tworzeniu drogerii internetowych, przykład ostatniej drogerii: Drogeria Natur
Polska - Sokola 2020-11-27 Dodał: Łukasz Tomaszczyk Fotografia, Media i reklama, Przemysł farmaceutyczny Zobacz ofertę

Taśma z nadrukiem - Taśmy pakowe z nadrukiem - Hurt i Detal

Taśmy z nadrukiem dla Twojej firmy w ilościach hurtowych i detalicznych. Realizuje zamówienia w c...
Polska - WARSZAWA 2020-10-21 Dodał: Paweł Bednarski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert